UPIS UCENIKA U 1. RAZRED OSNOVNE ŠKOLE

OBAVEŠTENJE ZA RODITELJE

Upis u prvi razred

Upis dece u prvi razred osnovne škole, ce se ove godine obavljati drugacije zbog vanrednog stanja.roditelji ili drugi zakonski zastupnici ce od srede 01.04.2020. godine biti u mogucnosti da stupe u kontakt sa školom koju žele da upišu dete preko nove usluge "iskazivanje interesovanja za upis u osnovnu školu" na portalu eUprava kao i telefonskim putem.

NAPOMENA: Roditelji čija deca nisu sa teritorije škole kao i svi oni koji su zahtev već predali u prostorijama škole do 31.03.2020.godine NE TREBA DA PODNOSE ZAHTEV PREKO EUPRAVE vec će škola na osnovu njihovih vec predatih zahteva uneti podatke u sistem.

Sajt za upis u prvi razred je eUprava i nalazi se na linku:

Uputstvo za kreiranje naloga na saju eUprava u koliko vec nemate nalog je na linku:
Uputstvo za kreiranje naloga

Uputstvo za prijavu na sajt eUprava je na linku:
Uputstvo za prijavu

Uputstvo za podnošenje zahteva je na linku:
Uputstvo za podnosenje prijave

Takode, moci ce te i putem telefona 0668488495 svakog dana od 9-13 časova ili sms poruke.

Putem mejla: stgagana@gmail.com gde ce dostaviti sledeće podatke:
-ime i prezime roditelja /zakonskog zastupnika
-jmbg roditelja /zakonskog zastupnika
-mejl adresa roditelja/zakonskog zastupnika
-kontakt telefon roditelja/zakonskog zastupnika
-ime i prezime deteta
-pol deteta

Kada se stvore uslovi , škola ce organizovati testiranje budućih prvaka , a o terminima testiranja roditelji će biti naknadno obavešteni.