Takmicenje iz matematike

Opštinsko takmičenje iz matematike

Konačna rang lista - Treći razred
Konačna rang lista - Četvrti razred
Konačna rang lista - Peti razred
Konačna rang lista - Šesti razred
Konačna rang lista - Sedmi razred
Konačna rang lista - Osmi razred

Konačna rang lista - Treći razred

Redni broj Ime i prezime učenika Osnovna škola Ukupno poena Nagrada
1 Mladenovic Bogdan OŠ Svetozar Markovic" Leskovac 100 I
2 Veljko Kostadinovic OŠ „Bora Stankovic“, Vucje 95 I
3 Vlajic Vukašin OŠ "Trajko Stamenkovic" Leskovac 85 I
4 Simic Stefan OŠ "Vuk Karadžic" Leskovac 85 I
5 Blagojevic Miroslav OŠ "Radoje Domanovic" Manojlovce 85 I
6 Jovana Mitrovic OŠ „Branko Radicevic“, Brestovac 80 II
7 Milic Aleksa OŠ Svetozar Markovic" Leskovac 80 II
8 Mitrovic Lana OŠ "Vuk Karadžic" Leskovac 80 II
9 Đikic Nikola OŠ "Vožd Karadorde" Leskovac 80 II
10 Jovanovic Marta OŠ "Vasa Pelagic", Leskovac 77 II
11 Stojanovic Aleksandra OŠ Svetozar Markovic" Leskovac 77 II
12 Mitrovic Ivona OŠ "Vožd Karadorde" Leskovac 75 II
13 Stankovic Nada OŠ "Vožd Karadorde" Leskovac 75 II
14 Jukic Lana OŠ "Vožd Karadorde" Leskovac 75 II
15 Ilic Simon OŠ Svetozar Markovic" Leskovac 75 II
16 Brankovic Dimitrije OŠ "Trajko Stamenkovic" Leskovac 75 II
17 Stojanovic Đorde OŠ "Vasa Pelagic", Leskovac 75 II
18 Stamenkovic Nevena OŠ "Vuk Karadžic" Leskovac 75 II
19 Janko Stankovic OŠ „Branko Radicevic“, Brestovac 75 II
20 Marjanovic Despot OŠ "Josif Kostic" Leskovac 75 II
21 Đordevic Julija OŠ "Slavko Zlatanovic" Miroševce 75 II
22 Vasic Janko OŠ Svetozar Markovic" Leskovac 70 III
23 Docic Nikola OŠ "Vasa Pelagic", Leskovac 70 III
24 Valentina Mitrovic OŠ „Bora Stankovic“, Vucje 67 III
25 Spasic Vuk OŠ "Vožd Karadorde" Leskovac 65 III
26 Peljcic Miljana OŠ "Josif Kostic" Leskovac 65 III
27 Šterovic Katarina OŠ "Josif Kostic" Leskovac 65 III
28 Stankovic Nikola OŠ "Vasa Pelagic", Leskovac 65 III
29 Jovic Emilija OŠ "Vasa Pelagic", Leskovac 65 III
30 Stojkovic Miloš OŠ "Vuk Karadžic" Leskovac 65 III
31 Zlatkovic Staniša OŠ "Kosta Stamenkovic" Leskovac 60 III
32 Marinkovic Andela OŠ "Bora Stankovic" Bogojevce 60 III
33 Ljubica Stankovic OŠ „Bora Stankovic“, Vucje 60 III
34 Mizdrakovic Vasilije OŠ Svetozar Markovic" Leskovac 60 III
35 Momirovic Ana OŠ Svetozar Markovic" Leskovac 60 III
36 Đordevic Sara OŠ "Trajko Stamenkovic" Leskovac 60 III
37 Stojiljkovic Jana OŠ "Trajko Stamenkovic" Leskovac 60 III
38 Miloševic Nikola OŠ "Trajko Stamenkovic" Leskovac 60 III
39 Popovic Emilija OŠ "Vasa Pelagic", Leskovac 60 III
40 Đordevic Bogdan OŠ "Vuk Karadžic" Leskovac 60 III
41 Miljkovic Teodora OŠ "Bora Stankovic" Guberevac 60 III
42 Đordevic Andrej OŠ "Kosta Stamenkovic" Leskovac 55 Pohvala
43 Vasic Bogdana OŠ "Kosta Stamenkovic" Leskovac 55 Pohvala
44 Tijana Mihajlovic OŠ „Bora Stankovic“, Vucje 55 Pohvala
45 Mišic Danica OŠ "Kosta Stamenkovic" Leskovac 55 Pohvala
46 Jovanovic Lana OŠ "Vožd Karadorde" Leskovac 55 Pohvala
47 Stamenkovic Teodora OŠ "Vuk Karadžic" Leskovac 55 Pohvala
48 Stankovic Pavle OŠ "Vožd Karadorde" Leskovac 50 Pohvala
49 Iva Boškovic OŠ „Desanka Maksimovic“, Grdelica 50 Pohvala
50 Mihajlo Stojmenovic OŠ „Branko Radicevic“, Brestovac 50 Pohvala
51 Nikola Randelovic OŠ „Branko Radicevic“, Brestovac 50 Pohvala
52 Janjic Đorde OŠ "Radoje Domanovic" Manojlovce 50 Pohvala
53 Conic Jefimija OŠ "Vuk Karadžic" Leskovac 50 Pohvala
54 Markovic Mina OŠ "Vasa Pelagic", Leskovac 50 Pohvala
55 Andelina Randelovic OŠ „Desanka Maksimovic“, Grdelica 50 Pohvala
56 Miloševic Veljko OŠ "Josif Kostic" Leskovac 50 Pohvala
57 Stojiljkovic Luka OŠ "Vuk Karadžic" Leskovac 45 Pohvala
58 Zlatkovic Nikola OŠ "Kosta Stamenkovic" Leskovac 45 Pohvala
59 Ognjen Stanimirovic OŠ „Desanka Maksimovic“, Grdelica 45 Pohvala
60 Kostic Bogdan OŠ "Nikola Skobaljic" Veliko Trnjane 45 Pohvala
61 Mladenovic Miloš OŠ "Josif Kostic" Leskovac 45 Pohvala
62 Iva Jovic OŠ“Aca Sinadinovic“, Predejane 40
63 Dimitrijevic Andrina OŠ "Radoje Domanovic" Manojlovce 40
64 Petkovic Vukašin OŠ "Bora Stankovic" Guberevac 40
65 Jovic Luka OŠ "Josif Kostic" Leskovac 40
66 Peric Mihajlo OŠ "Trajko Stamenkovic" Leskovac 40
67 Veljko Stojanovic OŠ „Bora Stankovic“, Vucje 40
68 Aleksandar Živkovic OŠ'' Milutin Smiljkovivic'', Vinarce  40
69 Petrovic Luka OŠ "Bora Stankovic" Bogojevce 38
70 Pavle Andelkovic OŠ“Aca Sinadinovic“, Predejane 35
71 Mitic Đorde OŠ "Radoje Domanovic" Manojlovce 35
72 Stankovic Andrija OŠ "Josif Kostic" Leskovac 35
73 Đuraševic Teona OŠ "Vuk Karadžic" Leskovac 35
74 Lana Cvetkovic OŠ „Branko Radicevic“, Brestovac 35
75 Mikic Luka OŠ'' Milutin Smiljkovivic'', Vinarce  35
76 Marko Jovanovic           OŠ'' Milutin Smiljkovivic'', Vinarce  35
77 Milica Zdravkovic OŠ „Branko Radicevic“, Brestovac 30
78 Nikola Đokic OŠ „Bora Stankovic“, Vucje 30
79 Mandžukovski Vane OŠ "Radoje Domanovic" Manojlovce 30
80 Ristic Marko OŠ Svetozar Markovic" Leskovac 30
81 Jovanovic Mladen OŠ "Slavko Zlatanovic" Miroševce 30
82 Stojanovic Aleksa OŠ "Kosta Stamenkovic" Leskovac 25
83 Marko Stojkovic OŠ „Branko Radicevic“, Brestovac 25
84 Teodora Spasic OŠ „Branko Radicevic“, Brestovac 25
85 Stamenkovic Luka OŠ "Vuk Karadžic" Leskovac 25
86 Nada Cvetkovic OŠ „Branko Radicevic“, Brestovac 25
87 Andrea Jovanovic OŠ „Josif Pancic“, Orašac 20
88 Antic Nada OŠ Svetozar Markovic" Leskovac 20
89 Mihajlovic Mladen OŠ "Slavko Zlatanovic" Miroševce 20
90 Randelovic Danilo OŠ "Vuk Karadžic" Leskovac 20
91 Stanojevic Veljko OŠ "Josif Kostic" Leskovac 20
92 Stepanovic Mihajlo OŠ "Kosta Stamenkovic" Leskovac 15
93 Cvetkovic Milica OŠ "Radoje Domanovic" Manojlovce 15
94 Milosavljevic Natalija OŠ "Vuk Karadžic" Leskovac 15
95 Mladenovic Nikola OŠ "Vuk Karadžic" Leskovac 15
96 Stankovic Predrag OŠ "Slavko Zlatanovic" Miroševce 15
97 Natalija Pešic OŠ „Desanka Maksimovic“, Grdelica 10
98 Stojanov Nikolina OŠ "Radoje Domanovic" Manojlovce 10
99 Ristic Julija OŠ "Bora Stankovic" Guberevac 10
100 Krstic Sara OŠ "Josif Kostic" Leskovac 10
101 Jovanovic Jana OŠ "Slavko Zlatanovic" Miroševce 10
102 Isidora Krstic OŠ“Aca Sinadinovic“, Predejane
103 Lukic Milica OŠ "Radoje Domanovic" Manojlovce
Na početak strane


Konačna rang lista - Četvrti razred

Redni broj Ime i prezime učenika Osnovna škola Ukupno poena Nagrada
1 Milosavljevic Luka OŠ "Kosta Stamenkovic" Leskovac 90 I
2 Mihajlovic Mateja OŠ "Kosta Stamenkovic" Leskovac 90 I
3 Tanja Petkovic OŠ „Desanka Maksimovic“, Grdelica 90 I
4 Nikolic Stefana OŠ "Radoje Domanovic" Manojlovce 85 I
5 Filipovic Nemanja OŠ "Kosta Stamenkovic" Leskovac 80 II
6 Đorde Stevanovic OŠ „Bora Stankovic“, Vucje 80 II
7 Đordevic Teodora OŠ "Radoje Domanovic" Manojlovce 80 II
8 Todorovic Aleksandar OŠ Svetozar Markovic" Leskovac 80 II
9 Kraljevic Marko OŠ "Josif Kostic" Leskovac 80 II
10 Milenkovic Andelina OŠ "Josif Kostic" Leskovac 80 II
11 Mitrovic Igor OŠ "Josif Kostic" Leskovac 80 II
12 Rajkovic Dana OŠ "Vasa Pelagic", Leskovac 80 II
13 Matic Filip OŠ "Vasa Pelagic", Leskovac 80 II
14 Zlatanovic Boris OŠ "Kosta Stamenkovic" Leskovac 75 II
15 Mišic Dušan OŠ "Vuk Karadžic" Velika Grabovnica 75 II
16 Stankovic Lazar OŠ "Josif Kostic" Leskovac 75 II
17 Todorovic Lazar OŠ "Vuk Karadžic" Leskovac 75 II
18 Stojanovic Andrija OŠ "Kosta Stamenkovic" Leskovac 70 III
19 Stefan Disic OŠ „Bora Stankovic“, Vucje 70 III
20 Nikolina Stojanovic OŠ „Bora Stankovic“, Vucje 70 III
21 Zdravkovic Emilija OŠ "Bora Stankovic" Guberevac 70 III
22 Stošic Sara OŠ "Josif Kostic" Leskovac 70 III
23 Stevanovic Janko OŠ "Trajko Stamenkovic" Leskovac 70 III
24 Golubovic Andrea OŠ "Trajko Stamenkovic" Leskovac 70 III
25 Slavkovic Nikolina OŠ "Slavko Zlatanovic" Miroševce 70 III
26 Momcilovic Natalija OŠ "Vuk Karadžic" Leskovac 70 III
27 Zdravkovic David OŠ "Vuk Karadžic" Leskovac 65 III
28 Stankovic Maja OŠ "Vuk Karadžic" Leskovac 65 III
29 Jovic Maja OŠ "Kosta Stamenkovic" Leskovac 60 III
30 Grbovic Đorde OŠ "Kosta Stamenkovic" Leskovac 60 III
31 Stanojevic Aleksa OŠ "Vožd Karadorde" Leskovac 60 III
32 Novkovic Miljana OŠ "Vožd Karadorde" Leskovac 60 III
33 Denic Bogdan OŠ "Vožd Karadorde" Leskovac 60 III
34 Marija Micic OŠ“Aca Sinadinovic“, Predejane 60 III
35 Nemanja Tomic OŠ'' Milutin Smiljkovivic'', Vinarce  60 III
36 Golubovic Milica OŠ Svetozar Markovic" Leskovac 60 III
37 Stojicevic Teodora OŠ Svetozar Markovic" Leskovac 60 III
38 Dimcic Kristina OŠ "Slavko Zlatanovic" Miroševce 60 III
39 Pavlovic Aleksa OŠ "Kosta Stamenkovic" Leskovac 55 Pohvala
40 Trajkovic Sara OŠ "Vožd Karadorde" Leskovac 55 Pohvala
41 Filip Nikolic OŠ „Branko Radicevic“, Brestovac 55 Pohvala
42 Cvetkovic Jovana OŠ "Josif Kostic" Leskovac 55 Pohvala
43 Markovic Dragoljub OŠ "Vasa Pelagic", Leskovac 55 Pohvala
44 Đurašinovic Petra OŠ "Kosta Stamenkovic" Leskovac 50 Pohvala
45 Milenkovic Dušan OŠ "Kosta Stamenkovic" Leskovac 50 Pohvala
46 Nenad Stojanovic OŠ „Desanka Maksimovic“, Grdelica 50 Pohvala
47 Saška Mitic OŠ „Branko Radicevic“, Brestovac 50 Pohvala
48 Ivona Antic OŠ „Branko Radicevic“, Brestovac 50 Pohvala
49 Ognjen Stamenkovic OŠ'' Milutin Smiljkovivic'', Vinarce  50 Pohvala
50 Cvetanovic Luka OŠ "Radoje Domanovic" Manojlovce 50 Pohvala
51 Kocic Aleksandra OŠ "Bora Stankovic" Guberevac 50 Pohvala
52 Gligorijevic Damjan OŠ Svetozar Markovic" Leskovac 50 Pohvala
53 Stojiljkovic Dušan OŠ "Nikola Skobaljic" Veliko Trnjane 50 Pohvala
54 Jovanovic Nikola OŠ "Josif Kostic" Leskovac 50 Pohvala
55 Marinkovic Emilija OŠ "Josif Kostic" Leskovac 50 Pohvala
56 Jovana Jovic OŠ „Branko Radicevic“, Brestovac 45
57 Teodora Nešic OŠ „Branko Radicevic“, Brestovac 45
58 Stamenkovic Nemanja OŠ Svetozar Markovic" Leskovac 45
59 Stanimirovic Zvezdan OŠ "Vuk Karadžic" Velika Grabovnica 45
60 Savic Sara OŠ "Josif Kostic" Leskovac 45
61 Stankovic Anja OŠ "Vasa Pelagic", Leskovac 45
62 Đordevic Saša OŠ "Slavko Zlatanovic" Miroševce 45
63 Đordevic Filip OŠ "Vuk Karadžic" Leskovac 45
64 Andelkovic Jovana OŠ "Vuk Karadžic" Leskovac 45
65 Grozdanovic Petra OŠ "Vožd Karadorde" Leskovac 45
66 Jovic Andreja OŠ "Kosta Stamenkovic" Leskovac 40
67 Stojanovic Andela OŠ "Kosta Stamenkovic" Leskovac 40
68 Mateja Petrovic OŠ „Desanka Maksimovic“, Grdelica 40
69 Aleksandar Markovic OŠ „Bora Stankovic“, Vucje 40
70 Mateja Nikolic OŠ „Bora Stankovic“, Vucje 40
71 Veljko Trajkovic OŠ'' Milutin Smiljkovivic'', Vinarce  40
72 Kostic Sara OŠ "Radoje Domanovic" Manojlovce 40
73 Dimitrijevic Anastasija OŠ "Radoje Domanovic" Manojlovce 40
74 Mladenovic Anja OŠ "Josif Kostic" Leskovac 40
75 Živkovic Božica OŠ "Vasa Pelagic", Leskovac 40
76 Stošic Nina OŠ "Slavko Zlatanovic" Miroševce 40
77 Ristic Nikola OŠ "Kosta Stamenkovic" Leskovac 35
78 Miljana Jovanovic OŠ „Branko Radicevic“, Brestovac 35
79 Cekic Mateja OŠ "Radoje Domanovic" Manojlovce 35
80 Dicic Elena OŠ "Radoje Domanovic" Manojlovce 35
81 Petrovic Lazar OŠ "Vuk Karadžic" Leskovac 35
82 Stojanovic Teodora OŠ "Kosta Stamenkovic" Leskovac 30
83 Tasic Marija OŠ "Bora Stankovic" Bogojevce 30
84 Anastasija Jovanovic OŠ „Branko Radicevic“, Brestovac 30
85 Sanja Jovic OŠ „Branko Radicevic“, Brestovac 30
86 Milena Jovic OŠ „Branko Radicevic“, Brestovac 30
87 Luka Cvetkovic OŠ „Bora Stankovic“, Vucje 30
88 Ana Tošic OŠ „Bora Stankovic“, Vucje 30
89 Stojanovic Miloš OŠ "Radoje Domanovic" Manojlovce 30
90 Milosavljevic Luka OŠ Svetozar Markovic" Leskovac 30
91 Kostic Danica OŠ "Nikola Skobaljic" Veliko Trnjane 30
92 Mladenovic Julija OŠ "Vuk Karadžic" Velika Grabovnica 30
93 Marinkovic Lazar OŠ "Josif Kostic" Leskovac 30
94 Milcic Andela OŠ "Trajko Stamenkovic" Leskovac 30
95 Đuric Nemanja OŠ "Vasa Pelagic", Leskovac 30
96 Šarac Mateja OŠ "Kosta Stamenkovic" Leskovac 25
97 Cvetkovic Sara OŠ "Vuk Karadžic" Leskovac 25
98 Ilic Iva OŠ "Vožd Karadorde" Leskovac 20
99 Filip Cekic OŠ „Desanka Maksimovic“, Grdelica 20
100 Jovana Jankovic OŠ "Bora Stankovic" Guberevac 20
101 Tolic Dimitrije OŠ Svetozar Markovic" Leskovac 20
102 Mladenovic Sandra OŠ "Nikola Skobaljic" Veliko Trnjane 20
103 Kostic Sara OŠ "Nikola Skobaljic" Veliko Trnjane 20
104 Lukic Veljko OŠ "Nikola Skobaljic" Veliko Trnjane 20
105 Milenkovic Darko OŠ "Vuk Karadžic" Pecenjevce 20
106 Balog Lenard OŠ "Vuk Karadžic" Leskovac 20
107 Krstic Darko OŠ "Trajko Stamenkovic" Leskovac 15
108 Viktor Stevanovic OŠ „Josif Pancic“, Orašac 10
109 Ilic Luka OŠ "Trajko Stamenkovic" Leskovac 10
110 Stankovic Jana OŠ "Josif Kostic" Leskovac 5
111 Stankovic Milica  OŠ „Josif Pancic“, Orašac
112 Jovanovic Nemanja OŠ "Radoje Domanovic" Manojlovce
113 Ivkovic Lazar OŠ "Vuk Karadžic" Velika Grabovnica
114 Stojanovic Anastasija OŠ "Vuk Karadžic" Pecenjevce
115 Miloševic Nina OŠ "Vuk Karadžic" Leskovac
Na Okružno takmicenje izlaze ucenici zakljucno sa 45 poena.
Na početak strane


Konačna rang lista - Peti razred

Redni broj Ime i prezime učenika Osnovna škola Ukupno poena Nagrada
1 Trickovic Darko OŠ "Vožd Karadorde" Leskovac 100 I
2 Milic Nikola OŠ Svetozar Markovic" Leskovac 100 I
3 Zlatanovic Vuk OŠ "Kosta Stamenkovic" Leskovac 90 I
4 Janjic Petra OŠ "Vožd Karadorde" Leskovac 80 I
5 Taškov Nikola OŠ "Vožd Karadorde" Leskovac 80 I
6 Miladinovic Marko OŠ Svetozar Markovic" Leskovac 80 I
7 Marjanovic Andela OŠ "Vožd Karadorde" Leskovac 75 II
8 Mikic Una OŠ "Trajko Stamenkovic" Leskovac 70 II
9 Nikolic Maša OŠ "Vožd Karadorde" Leskovac 65 II
10 Simic Predrag OŠ Svetozar Markovic" Leskovac 65 II
11 Cakic Jovana OŠ "Kosta Stamenkovic" Leskovac 60 II
12 Stefanovic Lazar OŠ "Kosta Stamenkovic" Leskovac 60 II
13 Prokopovic Bogdan OŠ "Vožd Karadorde" Leskovac 60 II
14 Vladimir Ilic OŠ „Bora Stankovic“, Vucje 60 II
15 Mladenovic Marija OŠ Svetozar Markovic" Leskovac 60 II
16 Jovic Nikola OŠ "Trajko Stamenkovic" Leskovac 60 II
17 Petrovic Ognjen OŠ "Nikola Skobaljic" Veliko Trnjane 58 III
18 Bogdanovic Maja OŠ "Josif Kostic" Leskovac 54 III
19 Markovic Andija OŠ "Vožd Karadorde" Leskovac 50 III
20 Konstantinovic Iva OŠ "Josif Kostic" Leskovac 50 III
21 Šaric Dejan OŠ "Josif Kostic" Leskovac 50 III
22 Spasic Veljko OŠ "Vasa Pelagic", Leskovac 50 III
23 Denic Dušan OŠ "Josif Kostic" Leskovac 46 III
24 Petrovic Teodora OŠ "Kosta Stamenkovic" Leskovac 45 III
25 Luka Ilic OŠ „Bora Stankovic“, Vucje 45 III
26 Petar Sokolovic OŠ „Bora Stankovic“, Vucje 45 III
27 Luka Trajkovic OŠ'' Milutin Smiljkovivic'', Vinarce  45 III
28 Teodora Stamenkovic OŠ "Vasa Pelagic", Leskovac 45 III
29 Cakic Dejana OŠ "Bora Stankovic" Guberevac 45 III
30 Markovic Tea OŠ "Vožd Karadorde" Leskovac 44 III
31 Marinkovic Andrijana OŠ "Kosta Stamenkovic" Leskovac 40 Pohvala
32 Jana Markovic OŠ „Desanka Maksimovic“, Grdelica 40 Pohvala
33 Mihajlo Trajkovic OŠ'' Milutin Smiljkovivic'', Vinarce  40 Pohvala
34 Pejic Andrija OŠ "Radoje Domanovic" Manojlovce 36 Pohvala
35 Đordevic Marko OŠ "Vožd Karadorde" Leskovac 35 Pohvala
36 Milan Petrovic OŠ „Bora Stankovic“, Vucje 35 Pohvala
37 Stamenkovic Jovan OŠ Svetozar Markovic" Leskovac 35 Pohvala
38 Stošic Iva OŠ Svetozar Markovic" Leskovac 35 Pohvala
39 Stojanovic Lazar OŠ "Vasa Pelagic", Leskovac 35 Pohvala
40 Stojanovic Mia OŠ "Vožd Karadorde" Leskovac 30 Pohvala
41 Milenkovic Marija OŠ "Vožd Karadorde" Leskovac 30 Pohvala
42 Nikola Petrovic OŠ'' Milutin Smiljkovivic'', Vinarce  30 Pohvala
43 Živkovic Mihajlo OŠ "Trajko Stamenkovic" Leskovac 30 Pohvala
44 Gavrilovic Aleksandar OŠ "Vasa Pelagic", Leskovac 30 Pohvala
45 Bankovic Žaklina OŠ "Bora Stankovic" Guberevac 30 Pohvala
46 Petkovic Andela OŠ "Josif Kostic" Leskovac 29 Pohvala
47 Gabrijela Tasic OŠ „Desanka Maksimovic“, Grdelica 28 Pohvala
48 Luka Stojanovic OŠ „Bora Stankovic“, Vucje 25
49 Miljkovic Marija OŠ "Đura jakšic" Turekovac 25
50 Cekic Ognjen OŠ "Josif Kostic" Leskovac 25
51 Milenkovic Filip OŠ "Josif Kostic" Leskovac 25
52 Đokic Sofija OŠ "Vuk Karadžic" Leskovac 25
53 Marinkovic Aleksandar OŠ "Vuk Karadžic" Leskovac 25
54 Petkovic Lazar OŠ "Kosta Stamenkovic" Leskovac 20
55 Stoiljkovic Petar OŠ "Kosta Stamenkovic" Leskovac 20
56 Sofija Kostic OŠ „Desanka Maksimovic“, Grdelica 20
57 Kostic Miljan OŠ "Radoje Domanovic" Manojlovce 20
58 Cvetkovic Andrija OŠ "Vuk Karadžic" Velika Grabovnica 20
59 Jovic Anastasija OŠ "Slavko Zlatanovic" Miroševce 20
60 Lazic Nina OŠ "Bora Stankovic" Guberevac 20
61 Kostic Petar OŠ "Bora Stankovic" Guberevac 20
62 Stevica Stamenkovic OŠ „Branko Radicevic“, Brestovac 18
63 Milicic Filip OŠ "Vasa Pelagic", Leskovac 18
64 Biljana Stevanovic OŠ „Bora Stankovic“, Vucje 15
65 Stojicevic Aleksandara OŠ "Josif Kostic" Leskovac 15
66 Brankovic Natalija OŠ "Trajko Stamenkovic" Leskovac 15
67 Đordevic Teodora OŠ "Vasa Pelagic", Leskovac 20
68 Krstic Andela OŠ "Bora Stankovic" Guberevac 15
69 Stamenkovic N. Vuk OŠ "Vuk Karadžic" Leskovac 15
70 Aleksa Nikolic OŠ „Bora Stankovic“, Vucje 10
71 Mišovski Lara OŠ Svetozar Markovic" Leskovac 10
72 Mišic Milan OŠ "Đura jakšic" Turekovac 10
73 Jovanovic Andrija OŠ "Vuk Karadžic" Velika Grabovnica 10
74 Đordevic Anja OŠ "Vasa Pelagic", Leskovac 10
75 Stojanovic Andelina OŠ "Vasa Pelagic", Leskovac 10
76 Stamenkovic S. Vuk OŠ "Vuk Karadžic" Leskovac 10
77 Kocic Filip OŠ "Vuk Karadžic" Leskovac 10
78 Stojiljkovic Veljko OŠ "Bora Stankovic" Bogojevce 5
79 Cvetkovic Anastasija OŠ "Bora Stankovic" Bogojevce 5
80 Jovanovic Nina OŠ "Bora Stankovic" Bogojevce 5
81 Aleksa Bogdanovic OŠ „Desanka Maksimovic“, Grdelica 5
82 Danica Stamenkovic OŠ „Branko Radicevic“, Brestovac 5
83 Nemanja Zdravkovic OŠ „Branko Radicevic“, Brestovac 5
84 Luka Stamenkovic OŠ „Branko Radicevic“, Brestovac 5
85 Andrija Krstic OŠ „Branko Radicevic“, Brestovac 5
86 Lazar Stojanovic OŠ „Branko Radicevic“, Brestovac 5
87 Ivana Stankovic OŠ „Bora Stankovic“, Vucje 5
88 Isidora Nikolic OŠ „Bora Stankovic“, Vucje 5
89 Marinkovic Veljko OŠ „Josif Pancic“, Orašac 5
90 Jankovic Iva OŠ "Vuk Karadžic" Pecenjevce 5
91 Jovanovic Dorotea OŠ "Vuk Karadžic" Pecenjevce 5
92 Stojanovic Mihajlo OŠ "Vuk Karadžic" Pecenjevce 5
93 Stevanovic Aleksandra OŠ "Vuk Karadžic" Pecenjevce 5
94 Tasic Lazar OŠ "Radoje Domanovic" Manojlovce 5
95 Bogdanovic Andela OŠ "Radoje Domanovic" Manojlovce 5
96 Veljkovic Mihajlo OŠ "Josif Kostic" Leskovac 5
97 Jancic Bogdan OŠ "Trajko Stamenkovic" Leskovac 5
98 Jankovic Katarina OŠ "Slavko Zlatanovic" Miroševce 5
99 Veljkovic Sara OŠ "Slavko Zlatanovic" Miroševce 5
100 Stojanovic Aleksandar OŠ "Vuk Karadžic" Leskovac 5
101 Karaic Sara OŠ "Vuk Karadžic" Leskovac 5
102 Stojanovic Marija OŠ "Vuk Karadžic" Leskovac 5
103 Stojanovic Staša OŠ "Vuk Karadžic" Leskovac 5
104 Andela Milenkovic OŠ „Desanka Maksimovic“, Grdelica
105 Veljko Vuckovic OŠ“Aca Sinadinovic“, Predejane
106 Aleksa Filipovic OŠ“Aca Sinadinovic“, Predejane
107 Dinic Nikola OŠ "Đura jakšic" Turekovac
108 Marjanovic Jovana OŠ "Đura jakšic" Turekovac
109 Bogdanovic Petar OŠ "Josif Kostic" Leskovac
110 Stamenkovic Marko OŠ "Vuk Karadžic" Leskovac
111 Simonovic Martina OŠ "Vuk Karadžic" Leskovac
Na Okružno takmicenje izlaze ucenici zakljucno sa 25 poena.
Na početak strane


Konačna rang lista - Šesti razred

Redni broj Ime i prezime učenika Osnovna škola Ukupno poena Nagrada
1 Cvorovic Andrija OŠ "Josif Kostic" Leskovac 85 I
2 Stevic Nikola OŠ "Vasa Pelagic", Leskovac 75 I
3 Đorde Sokolovic OŠ „Bora Stankovic“, Vucje 72 I
4 Đokic Nikola OŠ Svetozar Markovic" Leskovac 72 I
5 Todorovic Sandra OŠ "Trajko Stamenkovic" Leskovac 72 I
6 Nikola Petkovic OŠ „Desanka Maksimovic“, Grdelica 69 II
7 Zlatkovic Ivana OŠ "Kosta Stamenkovic"Leskovac 65 II
8 Stefan Milenkovic OŠ „Bora Stankovic“, Vucje 65 II
9 Jevtic Isidora OŠ "Trajko Stamenkovic" Leskovac 62 II
10 Stojanovic Marko OŠ "Kosta Stamenkovic"Leskovac 60 II
11 Dikic Teodora OŠ "Vuk Karadžic" Leskovac 55 II
12 Milica Đokic OŠ „Bora Stankovic“, Vucje 50 III
13 Jovic Dunja OŠ "Slavko Zlatanovic" Miroševce 49 III
14 Đordevic Dimitrije OŠ "Vuk Karadžic" Leskovac 47 III
15 Biljana Stojkovic OŠ „Desanka Maksimovic“, Grdelica 40 III
16 Aleksandar Trajkovic OŠ'' Milutin Smiljkovivic'', Vinarce  40 III
17 Stoilkovic Anja OŠ Svetozar Markovic" Leskovac 40 III
18 Mitic Jovan OŠ "Nikola Skobaljic" Veliko Trnjane 40 III
19 Stamenkovic Bogdan OŠ "Vuk Karadžic" Leskovac 40 III
20 Stojanovic Aleksa OŠ "Vuk Karadžic" Leskovac 39 Pohvala
21 Draga Jovic OŠ „Desanka Maksimovic“, Grdelica 34 Pohvala
22 Jovanovic Emilija OŠ Svetozar Markovic" Leskovac 33 Pohvala
23 Pešic Dušica OŠ "Josif Kostic" Leskovac 32 Pohvala
24 Petrovic Mateja OŠ "Josif Kostic" Leskovac 30 Pohvala
25 Jovcic Nada OŠ "Trajko Stamenkovic" Leskovac 30 Pohvala
26 Gavrilovic Ilija OŠ Svetozar Markovic" Leskovac 29 Pohvala
27 Nikola Antanasijevic OŠ'' Milutin Smiljkovivic'', Vinarce  25
28 Stojanovic Mateja OŠ Svetozar Markovic" Leskovac 25
29 Markovic Lazar OŠ "Nikola Skobaljic" Veliko Trnjane 25
30 Dinic Nada OŠ "Trajko Stamenkovic" Leskovac 25
31 Vidovic Nada OŠ "Vasa Pelagic", Leskovac 25
32 Stankovic Đorde OŠ "Vuk Karadžic" Leskovac 24
33 Đordevic Pavle OŠ"Kosta Stamenkovic"Leskovac 20
34 Stanojevic Andrea OŠ "Kosta Stamenkovic"Leskovac 20
35 Marinkovic Milja OŠ "Kosta Stamenkovic"Leskovac 20
36 Stefanovic Lea OŠ "Vožd Karadorde" Leskovac 20
37 Teodora Nastic OŠ „Bora Stankovic“, Vucje 20
38 Petkovic Andela OŠ Svetozar Markovic" Leskovac 20
39 Stojicevic Marjan OŠ "Josif Pancic" Orašac 20
40 Trako Ivan OŠ "Vasa Pelagic", Leskovac 20
41 Stankovic Nikola OŠ "Vuk Karadžic" Leskovac 20
42 Tijana Veselinovic OŠ „Branko Radicevic“, Brestovac 19
43 Vejinovic Marko OŠ "Vasa Pelagic", Leskovac 14
44 Živkovic Dragana OŠ "Vožd Karadorde" Leskovac 10
45 Mitic Tijana OŠ "Radoje Domanovic" Manojlovce 10
46 Jankovic Katarina OŠ "Đura jakšic" Turekovac 10
47 Ivancevic Vanja OŠ "Josif Kostic" Leskovac 10
48 Živkovic Boris OŠ "Vuk Karadžic" Pecenjevce 9
49 Todorovic Jana OŠ "Vasa Pelagic", Leskovac 9
50 Stojkovic Mateja OŠ "Vasa Pelagic", Leskovac 9
51 Stojiljkovic Tijana OŠ "Vuk Karadžic" Leskovac 9
52 Đorde Mišic OŠ"Bora Stankovic"Vucje 9
53 Tasic Luka OŠ "Vožd Karadorde" Leskovac 8
54 Stankovic Andela OŠ "Radoje Domanovic" Manojlovce 8
55 Stankovic Milica OŠ "Vožd Karadorde" Leskovac 7
56 Slavkovic Ksenija OŠ "Kosta Stamenkovic"Leskovac 5
57 Marinkovic Teodora OŠ "Kosta Stamenkovic"Leskovac 5
58 Dojcinovic Jovana OŠ "Vožd Karadorde" Leskovac 5
59 Andrija Stojanovic OŠ „Bora Stankovic“, Vucje 5
60 Jovan Stojanovic OŠ „Bora Stankovic“, Vucje 5
61 Marija Zdravkovic OŠ'' Milutin Smiljkovivic'', Vinarce  5
62 Vujuc Dimitrije OŠ "Vuk Karadžic" Pecenjevce 5
63 Miloševic Lazar OŠ "Vuk Karadžic" Pecenjevce 5
64 Ilic Sara OŠ "Radoje Domanovic" Manojlovce 5
65 Petrovic Ana OŠ "Radoje Domanovic" Manojlovce 5
66 Mihajlovic Dimitrije OŠ "Radoje Domanovic" Manojlovce 5
67 Vasiljkovic Andela OŠ "Radoje Domanovic" Manojlovce 5
68 Stankovic Matija OŠ Svetozar Markovic" Leskovac 5
69 Jovic Nikola OŠ "Nikola Skobaljic" Veliko Trnjane 5
70 Stankovic Andela OŠ "Vuk Karadžic" Velika Grabovnica 5
71 Cvetkovic Stefan OŠ "Vuk Karadžic" Velika Grabovnica 5
72 Stankovic Filip OŠ "Josif Kostic" Leskovac 5
73 Hadži-Jovancic Katarina OŠ "Josif Kostic" Leskovac 5
74 Novakovic Matija OŠ "Josif Kostic" Leskovac 5
75 Đordevic milena OŠ "Trajko Stamenkovic" Leskovac 5
76 Simonovic Miljan OŠ "Vasa Pelagic", Leskovac 5
77 Stojanovic Milica OŠ "Slavko Zlatanovic" Miroševce 5
78 Kostic Natalija OŠ "Slavko Zlatanovic" Miroševce 5
79 Mihajlovic Andela OŠ "Slavko Zlatanovic" Miroševce 5
80 Veljkovic Emilija OŠ "Slavko Zlatanovic" Miroševce 5
81 Minic Danica OŠ "Vuk Karadžic" Leskovac 5
82 Stojanovic Vukašin OŠ "Vuk Karadžic" Leskovac 5
83 Stojanovic Tijana OŠ "Vuk Karadžic" Leskovac 5
84 Emilija Stojanovic OŠ"Bora Stankovic"Vucje 5
85 Marko Nikolic OŠ "Vuk Karadžic" Pecenjevce 0
86 Mitic Đorde OŠ "Bora Stankovic" Bogojevce
87 Stojanovic Emilija OŠ "Bora Stankovic" Bogojevce
88 KOstic Miloš OŠ "Vožd Karadorde" Leskovac
89 Dušan Markovic OŠ „Branko Radicevic“, Brestovac
90 Nada Ivankovic OŠ „Bora Stankovic“, Vucje
91 Aleksa Milenkovic OŠ „Bora Stankovic“, Vucje
92 Mitrovic Katarina OŠ "Đura jakšic" Turekovac
93 Cvetkovic Marika OŠ "Vasa Pelagic", Leskovac
Na Okružno takmicenje izlaze ucenici zakljucno sa 19 poena.
Na početak strane


Konačna rang lista - Sedmi razred

Redni broj Ime i prezime učenika Osnovna škola Ukupno poena Nagrada
1 Pejic Iva OŠ "Vuk Karadžic" Leskovac 90 I
2 Petkovic Uroš OŠ "Trajko Stamenkovic" Leskovac 83 I
3 Stojanovic Anja OŠ "Vuk Karadžic" Leskovac 80 I
4 Ilic Lana OŠ "Vuk Karadžic" Leskovac 68 II
5 Cvetkovic Dušan OŠ "Vasa Pelagic", Leskovac 67 II
6 Vuckovic Andela OŠ "Josif Kostic" Leskovac 65 II
7 Momcilovic Miloš OŠ "Kosta Stamenkovic" Leskovac 60 II
8 Cakic Petra OŠ Svetozar Markovic" Leskovac 60 II
9 Stamenkovic Maša OŠ "Josif Kostic" Leskovac 60 II
10 Ilic Dijana OŠ "Trajko Stamenkovic" Leskovac 58 II
11 Dimitrijevic Dušan OŠ "Vuk Karadžic" Leskovac 57 II
12 Stojkovic Zorana OŠ Svetozar Markovic" Leskovac 56 II
13 Nikolic Miloš OŠ "Kosta Stamenkovic" Leskovac 52 III
14 Jovanovic Teodira OŠ "Josif Kostic" Leskovac 45 III
15 Jovic Kristina OŠ "Josif Kostic" Leskovac 41 III
16 Petrovic Ognjen OŠ Svetozar Markovic" Leskovac 40 III
17 Mišic Ana OŠ "Đura jakšic" Turekovac 40 III
18 Stojkovic Ana OŠ "Đura jakšic" Turekovac 40 III
19 Đelic Miljana OŠ "Kosta Stamenkovic" Leskovac 38 Pohvala
20 Miljkovic Sara OŠ "Vuk Karadžic" Leskovac 38 Pohvala
21 Stojanovic Marija OŠ "Nikola Skobaljic" Veliko Trnjane 36 Pohvala
22 Kostic Miljana OŠ "Radoje Domanovic" Manojlovce 35 Pohvala
23 Blagojevic Dušan OŠ "Kosta Stamenkovic" Leskovac 34 Pohvala
24 Nikolic Milena OŠ "Vožd Karadorde" Leskovac 34 Pohvala
25 Ilic Dimitrije OŠ "Trajko Stamenkovic" Leskovac 33 Pohvala
26 Đelic Danica OŠ "Kosta Stamenkovic" Leskovac 28 Pohvala
27 Luka Stojiljkovic OŠ „Bora Stankovic“, Vucje 28 Pohvala
28 Stefan Kostic OŠ'' Milutin Smiljkovivic'', Vinarce  28 Pohvala
29 Jovanovic Elena OŠ "Vasa Pelagic", Leskovac 26
30 Aleksandar Stankovic OŠ „Bora Stankovic“, Vucje 25
31 Petrovic Mihailo OŠ "Nikola Skobaljic" Veliko Trnjane 25
32 Đordevic Mladen OŠ "Vuk Karadžic" Leskovac 25
33 Anastasija Jevtic OŠ „Bora Stankovic“, Vucje 21
34 Jovanovic Aleksandra OŠ "Kosta Stamenkovic" Leskovac 20
35 Vasovic Andrijana OŠ "Vožd Karadorde" Leskovac 20
36 Dimitrije Jovic OŠ „Bora Stankovic“, Vucje 20
37 Milica Milanovic OŠ'' Milutin Smiljkovivic'', Vinarce  20
38 Kostic Aleksandra OŠ "Bora Stankovic" Guberevac 20
39 Draškovic Adam OŠ "Josif Kostic" Leskovac 20
40 Bosiljcic Pavle OŠ "Vasa Pelagic", Leskovac 20
41 Cvetkovic Danilo OŠ "Vasa Pelagic", Leskovac 20
42 Aleksic Milena OŠ "Slavko Zlatanovic" Miroševce 20
43 Jovanovic Mina OŠ "Slavko Zlatanovic" Miroševce 20
44 Krstic Sara OŠ "Vuk Karadžic" Leskovac 20
45 Stevanovic Stefan OŠ "Vožd Karadorde" Leskovac 18
46 Stojanovic Stefan OŠ "Bora Stankovic" Bogojevce 15
47 Cakic Mina OŠ "Vožd Karadorde" Leskovac 14
48 Kostic Marko OŠ "Radoje Domanovic" Manojlovce 13
49 Lazar Zdravkovic OŠ „Bora Stankovic“, Vucje 12
50 Luka Stojanovic OŠ“Aca Sinadinovic“, Predejane 12
51 Milenkovic Marija OŠ "Slavko Zlatanovic" Miroševce 11
52 Stojanovic Janko OŠ Svetozar Markovic" Leskovac 10
53 Anastasija Đordevic OŠ „Bora Stankovic“, Vucje 7
54 Cvetkovic Jovan OŠ "Bora Stankovic" Bogojevce 5
55 Zdravkovic Ana OŠ "Bora Stankovic" Bogojevce 5
56 Trickovic Andrija OŠ "Radoje Domanovic" Manojlovce 5
57 Ivanovic Đorde OŠ "Bora Stankovic" Guberevac 5
58 Nikolic Andrea OŠ Svetozar Markovic" Leskovac 5
59 Stojanovic Natalija OŠ "Nikola Skobaljic" Veliko Trnjane 5
60 Prokic Anja OŠ "Josif Pancic" Orašac 5
61 Kuzmanovic Petar OŠ "Josif Kostic" Leskovac 5
62 Jana Ilic OŠ „Bora Stankovic“, Vucje
63 Dicic Nataša OŠ "Radoje Domanovic" Manojlovce
64 Đordevic Milan OŠ "Radoje Domanovic" Manojlovce
65 Mitic Andrijana OŠ "Bora Stankovic" Guberevac
66 Pejic Iva OŠ "Vasa Pelagic", Leskovac
67 Pešic Dejan OŠ "Slavko Zlatanovic" Miroševce
Na Okružno takmicenje izlaze ucenici zakljucno sa 21 poen.
Na početak strane


Konačna rang lista - Osmi razred

Redni broj Ime i prezime učenika Osnovna škola Ukupno poena Nagrada
1 Ljubenovic Aleksandra OŠ Svetozar Markovic" Leskovac 70 I
2 Mladenovic Milica OŠ Svetozar Markovic" Leskovac 65 I
3 Jankovic Nikola OŠ"Kosta Stamenkovic"leskovac 60 II
4 Velikov Mila OŠ "Josif Kostic" Leskovac 60 II
5 Stankovic Emilija OŠ "Kosta Stamenkovic" Leskovac 55 II
6 Mihajlovic Mihajlo OŠ "Kosta Stamenkovic" Leskovac 45 II
7 Markovic Luka OŠ "Vasa Pelagic", Leskovac 45 II
8 Savic Kristina OŠ "Bora Stankovic" Bogojevce 40 III
9 Spasic Ilija OŠ "Vasa Pelagic", Leskovac 35 III
10 Delic Nikola OŠ "Kosta Stamenkovic" Leskovac 35 III
11 Stojanovic Teodora OŠ "Vasa Pelagic", Leskovac 30 III
12 Gavrilovic Luka OŠ "Vasa Pelagic", Leskovac 30 III
13 Stojanovic Jovana OŠ "Bora Stankovic" Guberevac 25 Pohvala
14 Milan Petrovic OŠ“Aca Sinadinovic“, Predejane 25 Pohvala
15 Lea Jovic OŠ“Aca Sinadinovic“, Predejane 25 Pohvala
16 Jovan Sokolovic OŠ „Bora Stankovic“, Vucje 25 Pohvala
17 Ivan Todorovic OŠ „Branko Radicevic“, Brestovac 25 Pohvala
18 Cvetkovic Mihajlo OŠ "Vuk Karadžic" Pecenjevce 20
19 Janjic Voin OŠ "Vožd Karadorde" 20
20 Cocic Milja OŠ "Vasa Pelagic", Leskovac 17
21 Stamenkovic Krsman OŠ "Vasa Pelagic", Leskovac 15
22 Stojiljkovic Marija OŠ "Nikola Skobaljic" Veliko Trnjane 10
23 Sinadinovic Lana OŠ "Vasa Pelagic", Leskovac 10
24 Prokopovic Katarina OŠ "Trajko Stamenkovic" Leskovac 10
25 Pešic Marija OŠ "Vuk Karadžic" Leskovac 10
26 Pešic Darko OŠ "Vuk Karadžic" Velika Grabovnica 10
27 Nikola Novkovic OŠ'' Milutin Smiljkovivic'', Vinarce  10
28 Miljana Antanasijevic OŠ'' Milutin Smiljkovivic'', Vinarce  10
29 Dimcic Tijana OŠ "Slavko Zlatanovic" Miroševce 10
30 Stojicevic Nikola OŠ "Josif Pancic" Orašac 5
31 Stanojevic Ivana OŠ "Nikola Skobaljic" Veliko Trnjane 5
32 Stankovic Jovana OŠ "Trajko Stamenkovic" Leskovac 5
33 Savic Lazar OŠ "Radoje Domanovic" Manojlovce 5
34 Savic Željana OŠ "Kosta Stamenkovic" Leskovac 5
35 Rakic Vladimir OŠ "Radoje Domanovic" Manojlovce 5
36 Jovanovic Jovana OŠ "Trajko Stamenkovic" Leskovac 5
37 Jovana Markovic OŠ „Branko Radicevic“, Brestovac 5
38 Đordevic Luka OŠ "Vuk Karadžic" Leskovac 5
39 Gicic Lazar OŠ "Radoje Domanovic" Manojlovce 5
40 Vojinovic Đorde OŠ "Radoje Domanovic" Manojlovce 5
41 Cvetanovic Emilija OŠ "Josif Kostic" Leskovac nije radila
42 Randelovic Marko OŠ "Trajko Stamenkovic" Leskovac nije radio
43 Lazarevic Emilija OŠ "Bora Stankovic" Bogojevce nije radila
44 Jovic Bogdan OŠ "Trajko Stamenkovic" Leskovac nije radio
45 Ernjakovic Aleksa OŠ "Josif Kostic" Leskovac nije radio
Na Okružno takmicenje izlaze ucenici zakljucno sa 20 poena.


Na početak strane

Osnovna škola "Vuk Karadžić"
ul. Save Kovačevića 69, Leskovac
telefon: 016/ 212-980

direktor škole

Predrag Zdravković: 066/84 88 535

pedagog škole

Dragana Stanisavljević: 066/ 84 88 495

e-mail: osvukle@gmail.com
www.osvukkaradzicle.edu.rs